02188880006

info [ at ] kararegister.com

میدان ونک، تقاطع ملاصدرا و کردستان، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 5

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

استرالیا کشوری ثروتمند است و تولید ناخالص داخلی نسبتاً بالاست. این کشور با توجه به آب و هوای معتدل خود و رونق صنایع کشاورزی و دامپروری نقش مهمی در تولید و تامین صنایع غذایی در دنیا دارد. همچنین این کشور دارای معادن طبیعی بسیاری است که این موضوع نیز موجب رونق صنایع مختلف در این کشور شده است. این کشور در رده بندی اقتصادی سال ۲۰۰۵ از نظر تولید ناخالص داخلی یا GDP در رده پانزدهم جهان قرار گرفته است.


استرالیا یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهای جهان می باشد که افراد بسیاری از سراسر دنیا از راه های متفاوتی اقدام به اخد اقامت این کشور می نمایند. یکی از راه های اخذ اقامت این کشور ثبت شرکت می باشد که البته شرایط و قوانین خاص خود را دارد.


در صورتی که در کشور خود دارای شرکت و کسب و کار موفقی هستید و قصد توسعه آن در سطح بین الملل را دارید و یا طرحی از یک کسب و کار پر بازده دارید، می توانید با ارائه یک بیزینس پلن موفق شرکت خود را در استرالیا به ثبت برسانید. البته تایید بیزینس پلن ارائه گردیده توسط مراجع ذی ربط این کشور الزامی می باشد.
یکی از مهمترین پرسش هایی که در رابطه با ثبت شرکت در کشور استرالیا وجود دارد، هزینه های ثبت شرکت در استرالیا می باشد.

 

در رابطه با هزینه های ثبت شرکت در این کشور در ابتدا لازم است در رابطه با نحوه ثبت شرکت تصمیم گیری نمایید که شرکت از طریق شخص متقاضی و از طریق آنلاین انجام می گیرد و یا با کمک شرکت های رابط انجام خواهد شد.(که البته هزینه های این شرکت های رابط با توجه عوامل مختلفی می تواند متغیر باشد.)

 

در صورتی که متقاضیان ثبت شرکت در کشور استرالیا با قوانین و ضوابط ثبت شرکت در این کشور آشنا باشند می توانند از طریق فرم ASIC Form 201 و یا مراجعه به سامانه مربوطه امور مربوط به ثبت شرکت را به انجام برسانند که هزینه ایی در حدود ۴۰۰ دلار خواهد داشت. در غیر اینصورت نیز می بایست علاوه بر هزینه های ثبت شرکت در استرالیا، حق الزحمه شرکت های واسط را نیز پرداخت نمایند.

 

نکته ای که می بایست متقاضیان ثبت شرکت در کشور استرالیا به آن توجه داشته باشند، زمان ثبت شرکت در استرالیاست که ممکن است حتی تا یک سال نیز به طول بینجامد .


جهت ثبت شرکت در این کشور و دریافت اقامت از این طریق می بایست محلی برای شرکت تهیه گردد و دو نفر نیز بطور دائم با بیمه و مالیات استخدام گردند ، همچنین لازم است گردش مالی حساب شرکت در سال اول حداقل 300 هزار دلار استرالیا باشد.


همچنین متقاضیان ثبت شرکت در این کشور می بایست ثابت نمایند که کسب و کارشان در کشور مبداء و یا به عبارتی کشور خودشان مبلغ ۴۰۰ دلار استرالیا ارزش داشته است.


بطور کلی مراحل ثبت شرکت در کشور استرالیا به شرح ذیل می باشد:
1-ارائه و بررسی بیزینس پلن و شرح کانل اهداف و فعالیت های شرکت
2-احراز صلاحیت مدیریت شرکت
3-بررسی تمکن مالی مدیر شرکت جهت بررسی توان انجام تعهدات وی در شرکت
4-ارائه و تکمیل فرم های مشخص شده و معرفی کامل شرکت
5-تایین محل فعالیت شرکت و معرفی آدرس آن.
6-معرفی کامل اعضای خانواده و ارائه مدارک هویتی جهت انجام امور اقامت

جهت انجام انواع امور ثبتی و کسب مشاوره در تمامی این زمینه ها می توانید با مشاورین ما در مجموعه کارا ثبت تماس حاصل نمایید. 88880006-021