02188880006

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

شهر تهران به عنوان یکی از کلان شهرهای دنیا که جمعیت بسیار انبوهی را در خود جای داده است، هر روز شاهد بوجود آمدن هزاران کسب و کار جدید است و به همین دلیل روزانه هزاران شرکت در این شهر بزرگ به ثبت می رسند. هنگامی که افراد جهت راه اندازیه یک کسب و کار جدید و یا حتی گسترش و پیشرفت کسب و کارهای قبلی اقدام به ثبت شرکت می نمایند یکی از مهمترین پرسش ها و دغدغه های آنان هزینه های ثبت شرکت می باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم در این مطلب پاسخگوی این پرسش باشیم، لطفا با ما همراه باشید:

در ابتدای این مطلب لازم است اشاره گردد هزینه ثبت شرکت در تهران می تواند با توجه به فاکتورهای مختلف متفاوت باشد و در حال حاضر با توجه به فرآیند ثبت به دو دسته تقسیم می گردد و با توجه به اینکه امور ثبتی توسط شخص متقاضی یا وکیل وی انجام گیرد، می تواند تا حد زیادی متفاوت باشد.

 

هزینه های دسته اول شامل هزینه های دولتی و قانونی ثبت شرکت می باشد که توسط نهاد های دولتی و قانونی جهت حق الزحمه انجام امور ثبتی دریافت می گردد ،هزینه هایی مانند: قیمت پایه ثبتی ، حق الدرج ، حق الثبت ، حق باطل کردن تمبر های داخل اداره ثبت شرکت ها ، هزینه های پستی ،هزینه اساسنامه و اظهارنامه ، اوراق ثبت و درج اگهی در روزنامه رسمی و کثیر الانتشار ، و.......که البته این هزینه ها نیز با توجه به نوع شرکت متفاوت است.

 

هزینه دیگری که در زمان ثبت شرکت با آن روبرو هستید ،هزینه حق الزحمه وکلای ثبت شرکت می باشد، البته این در صورتیست که مایل باشید امور ثبت شرکت، توسط وکیل و مجموعه های ثبتی که، ارائه دهنده خدمات ثبتی هستند، انجام گیرد که البته حق الزحمه این مجموعه ها نیز می تواند متفاوت باشد .
البته بسیاری از متقاضیان ثبت شرکت در تهران بدون داشتن آگاهی کافی از قوانین و مراحل ثبت شرکت ،اقدام به درخواست ثبت شرکت می نمایند. که معمولا با صرف وقت و هزینه مضاعف موفق به انجام این کار نمیشوند.

 

بنابراین پیشنهاد می شود که در رابطه با امور ثبت شرکت از مشاوره کارشناسان زبده در شرکت های ثبتی معتمد استفاده نمایید. ثبت شرکت کارا یکی از این شرکت هاست که می تواند مورد اعتماد در زمینه ی های مختلف از جمله هزینه ثبت شرکت در تهران باشد.

 

در ادامه، هزینه ثبت شرکت در تهران را بررسی خواهیم نمود:

فاکتورهای مختلفی که در ثبت شرکت در تهران موثر است، موارد زیر می باشد:

هزینه ارسال مدارک از طریق پست:

پس از اینکه متقاضیان از طریق سامانه ثبت شرکت ها مراحل ثبتی را به انجام رسانند و پذیرش اینترنتی را از طریق این سامانه دریافت نمودند .می بایست نسخه اصلی صورتجلسه تنظیم شده و شرایط انها را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به ادرس اداره ثبت شرکت ها در تهران ارسال نمایند که در حال حاضر هزینه خدمات پست این مدارک به این اداره (به طور متوسط 10 برگ ) 200000ریال پیش بینی شده است و ارسال هر برگ جداگانه 7000ریال هزینه خواهد داشت.

هزینه حق الثبت شرکت در تهران:

یکی دیگر از هزینه های ثبت شرکت ، هزینه حق الثبت می باشد، این هزینه با توجه به سرمایه و دارایی شرکت محاسبه می گردد و با توجه به میزان سرمایه و دارایی شرکت می تواند متغیر باشد.

هزینه حق الدرج

یکی دیگر از هزینه های ثبت شرکت در تهران، هزینه ایی است که متقاضی ثبت شرکت بابت چاپ آگهی ثبت شرکت در دو نوبت پرداخت می نماید که در مرحله نخست چاپ آگهی در روزنامه محلی است که متقاضیان می بایست هزینه ان را در اداره ثبت شرکت ها پرداخت نمایند. این هزینه با توجه به نوع شرکت و تعداد خطوط آگهی متفاوت است.
و مرحله دوم چاپ اگهی در روزنامه رسمی کل کشور که هزینه ان به صورت اینترنتی در سامانه رسمی این نهاد پرداخت می شود.
هزینه چاپ آگهی در روزنامه رسمی نوع شرکت و موضوع فعالیت آن، تعداد شرکاء و ... متفاوت است.

هزینه پلمپ دفاتر تجاری

هزینه دیگری که پس از اتمام مراحل ثبتی صاحبان شرکت ملزم به پرداخت آن هستند، هزینه پلمپ دفاتر تجاری است که از زمان آگهی ثبت جهت پرداخت این هزینه ها یک ماه زمان مقرر گردیده است. هزینه دفاتر کل و روزنامه و دفتر دارایی با توجه به واحد های ثبتی مختلف و اینکه 50 یا 100 برگی یا بیشتر باشد متفاوت است.
چنانچه در ابتدای این مطلب اشاره گردید هزینه ثبت شرکت در تهران می تواند با توجه به فاکتورهای بسیاری متفاوت باشد. لکن در این مطلب تلاش نمودیم تا شما عزیزان را با هزینه های کلی ثبت شرکت در تهران آشنا نماییم .

کارشناسان و مشاورین ثبت کارا همواره جهت مشاوره و انجام امور ثبتی در کنار شما عزیزان هستند.

02188880006

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.