02188880006

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

امروزه رشد و گسترش جوامع بهمراه پیشرفت دانش بشری، مزایا و معایبی را برای انسان معاصر به همراه داشته است. بطور مثال انواع خودرو و ماشین ها به انجام کارهای انسان ها و تردد آنها سرعت بخشیدند و از سویی دیگر این روزها انسانها، ساعت های بسیاری از زمان خود را در ترافیک ها از دست می دهند و به دنبال راهی برای مقابله با آلودگی هوا ناشی از این ترافیک ها در شهرهای بزرگ هستند .

البته استفاده صحیح از امکانات و پیشرفت تکنولوژی می تواند در حل بسیاری از این مشکلات راه گشا باشد. به عنوان مثال امروزه می توان جهت انجام بسیاری از امور اداری که در گذشته نیازمند بارها مراجعه حضوری افراد و صرف وقت بوده است، از سامانه های اینترنتی استفاده نمود. این امر علاوه بر اینکه در وقت و هزینه افراد اجتماع صرفه جویی می نماید در حذف مشکلات زیست محیطی نیز بسیار مفید است.

در حال حاضر در کشورمان نیز بسیاری از امور از شکل سنتی خود خارج شده اند و با استفاده از تکنولوژی، دانش روز و اینترنت از طریق سامانه های ایجاد شده در فضای مجازی انجام می شوند. یکی از نهاد هایی که در انجام این امر پیشرو بوده است، اداره ثبت احوال می باشد که با معرفی سامانه ای به آدرس https://irsherkat.ssaa.ir ، متقاضیان ثبت شرکت را از چندین جلسه مراجعه به این سازمان بی نیاز نموده است، با توجه به راه اندازی این سامانه افراد می توانند با کسب اطلاعات و دانش ثبتی، شخصاً شرکت خود را از طریق اینترنت و بدون نیاز به مراجعه حضوری به ثبت برسانند.

همچنین در سامانه فوق کلیه اطلاعات مربوط به چگونگی تنظیم درخواست ها و مدارک مورد لزوم بخشنامه ها و شیوه نامه های اجرایی ثبت شرکتها و تمامی اطلاع رسانی های لازم در دسترس متقاضیان می باشد.
در آینده نیز تمامی تصمیمات و تغییرات شرکت ها و صورتجلسات آنها می بایست در سامانه فوق ثبت گردد.

متاسفانه اخیرا در ایران با توجه به مشکلات موجود، افراد در حدود یک هفته به شبکه اینترنت دسترسی نداشتند و اینترنت های خانگی و تلفن های همراه از دسترس خارج بودند .
با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از امور روزمره افراد مانند امور بانکی، انجام امور اداری، انجام امور مربوط به دانشگاه ها و مراکز آموزشی و.... وابسته به اینترنت می باشد، در جامعه نگرانی بسیاری بابت انجام این امور دیده می شد .


البته لازم است اشاره نماییم که با اعلام دولت مشخص گردید که اختلال در استفاده از اینترنت تنها برای برخی از شبکه های اجتماعی و سایت های خارجی بوده است و در استفاده از سایت های داخلی اعمم از بانک ها، مراکز آموزشی، ادارات، وزارت خانه ها و .... هیچ مشکلی وجود نداشته است.


بنابراین سایت ثبت اداره ثبت شرکت ها نیز که یکی از ادارات دولتی می باشد در همین دوران هم در دسترس و آماده ارائه خدمات به متقاضیان ثبت شرکت بوده است.
البته چنانچه اشاره گردید بسیاری از هموطنان از این امر بی اطلاع بوده اند که در این شرایط نیز می توانند درخواست های خود را در این سامانه بدون هیچ مشکلی به ثبت برسانند.
مجموعه ثبت شرکت کارا با بهره مندی از دانش زبده ترین متخصصان و کارشناسان امور ثبتی همواره آماده ارائه مشاوره و خدمات ثبتی به شما عزیزان می باشد تا امور ثبتی شما در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و قیمت به انجام برسد. مشاوره رایگان: 88880006-021
در پایان از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگذاریم.

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.