02188880006

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

کلان شهر کرج به عنوان مرکز استان البرز یکی از شهرهای همجوار تهران می باشد. به همین دلیل نیز کرج دومین شهر ایران در زمینه برخورداری از امکانات حمل و نقل مانند قطارهای سیر و سیر و مترو و .... است.

از نظر جمعیت نیز این شهر با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شهر حدود ۱٬۹۷۳٬۴۷۰ تن را در خود جای داده و رتبه چهارم کشور را در رابطه با میزان جمعیت به خود اختصاص داده است. از سراسر ایران افراد بسیاری به این کلان شهر مهاجرت نموده اند بطوریکه شهر کرج پس از تهران مهاجر پذیر ترین شهر ایران شناخته شده است و به دلیل همین تنوع فرهنگی به آن لغب ایران کوچک را داده اند.

این شهرستان به دلیل نزدیکی به تهران و همچنین جمعیت زیاد و پتانسیل های موجود، بازار بسیار مناسبی جهت راه اندازی و گسترش کسب و کار دارد.

از سویی افرادی که در بازار این شهرستان فعالیت می نمایند با بازار بسیار گسترده و پر رقابتی مواجه هستند. در چنین شرایطی است که داشتن یک برند می تواند کسب کاری را با سایرین متمایز سازد و بستر موفقیت آن را فراهم آورد. در صورتیکه مایل هستید از شرایط ثبت برند در کرج مطلع گردید، در مطالعه این مطلب با ما همراه باشید :

چگونگی ثبت برند در کرج

جهت ثبت برند در کرج می بایست به سامانه http://ip.ssaa.ir که از سوی اداره مالکیت های معنوی معرفی شده است، مراجعه نمایید و پس از انتخاب گزینه ثبت علامت تجاری، فرم تقاضانامه را تکمیل نمایید. سپس نوع تقاضانامه را انتخاب نموده و مشخصات درخواست شده از مالک را نیز وارد نمایید. سپس مدارکی را که در ادامه بدان اشاره خواهیم نمود را نیز ضمیمه کنید. پس از این مرحله می بایست اطلاعات وارد شده را مرور نموده و در صورت صحیح بودن آن را تایید نمایید. پس از پایان این مرحله می بایست نسبت به پرداخت هزینه های ثبتی بصورت آنلاین اقدام نیز نمایید.

در نهایت شماره اظهارنامه و رمز از طریق تلفن همراهی که در تقاضانامه معرفی نموده اید، برایتان ارسال می گردد. (در تکمیل تقاضانامه، شماره تلفن همراه و ایمیل از متقاضی درخواست می شود که می بایست به درستی وارد گردد چراکه فرآیند پیگیری علاوه بر سامانه به این شماره پیامک و یا به آدرس ایمیل متقاضی ارسال خواهد گردید.)

پس از انجام تمامی این مراحل کد رهگیری به درخواست شما تعلق خواهد گرفت. همچنین می بایست نسخه تایید شده از برند را امضاء نموده و به همراه سایر مدارک از طریق پست به این مرکز ارسال نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند در کرج برای اشخاص حقیقی و حقوقی (شرکت ها)
شخص حقیقی:
1-ارائه فتوکپی مدارک هویتی اعم از شناسنامه و کارت ملی شخص متقاضی
2-ارائه فتوکپی از کارت بازرگانی (در صورتی که در علامت از حروف لاتین استفاده شده باشد.)
3-ارائه فتوکپی مجوز فعالیت (جواز تاسیس، پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی که نشان دهنده فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی باشد .)
4- ارائه نمونه از علامت تجاری در کادر 10 در 10
شخص حقوقی:
1-ارائه فتوکپی مدارک هویتی اعم از شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل شرکت
2- ارائه فتوکپی از روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد)
3- ارائه فتوکپی از مجوز فعالیت (جواز تاسیس، پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)
4-ارائه فتوکپی از کارت بازرگانی (در صورتی که در علامت از حروف لاتین استفاده شده باشد.)
در پایان ضمن سپاسگزاری از همراهی شما، اعلام می نماییم که کارشناسان ثبتی کارا ثبت، جهت ارائه انواع خدمات ثبتی اعم از ثبت برند و... در خدمت شما عزیزان هستند.

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.