02188880006

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

ماسک های تنفسی یکی از ملزومات بهداشتی هستند که دستگاه تنفسی افراد را در مقابل ورود احتمالی ریزگردها و یا ویرورس و باکتری های بیماری زا محافظت می نمایند، همچنین استفاده از این ماسک ها نقش مهمی در کنترل انتقال بیماری توسط بیماران دارد.

این ماسک ها جهت مصارف مختلف در انواع متفاوتی تولید می گردد و علاوه بر استفاده شخصی کاربرد وسیعی در بخش های مختلف پزشکی دارند. همچنین در بسیاری از مشاغل اعم از صنعتگران و حتی هنرمندانی که لازم است دستگاه تنفسی خود را در مقابل خطرات احتمالی محافظت نمایند از انواع مختلف این محصول استفاده می نمایند. بنابراین این محصول در جامعه همواره با بازار درخواست وسیعی روبروست.

 

اما در روزها و هفته های اخیر متاسفانه با توجه به اپیدمی شدن ویروس کرونا در ایران و درخواست ماسک های تنفسی توسط تمامی افراد جامعه، با کمبود شدید این محصول در بازار مواجه هستیم که البته تقریبا تمامی دنیا با توجه به افزایش ناگهانی درخواست این محصول با این بحران روبرو هستند. این بحران باعث شده است تا افراد بسیاری به دنبال حل این مشکل در فکر ساخت و ارائه ماسک های تنفسی به بازار باشند.

 

با توجه به اینکه این محصول ارتباط مستقیمی با سلامت افراد جامعه دارد، ساخت و ارائه آن به افراد جامعه نیاز به کسب برخی از مجوزها و کسب اجازه از مراجع قانونی دارد، جهت ثبت این شرکت تعیین کد تجهیزات پزشکی و ثبت شرکت در اداره کل تجهیزات پزشک لازم است.

 

در ماده 4 ضوابط شناسنامه متقاضیان در زمینه تجهیزات پزشکی اعم از افراد حقیقی و حقوقی اشاره گردیده است ؛ تنها افرادی مجاز به فعالیت در این زمینه می باشند که از اداره کل شناسنامه اخذ نموده باشند . همچنین عدم رعایت این قوانین و ضوابط می تواند موجب دریافت اخطار، تعلیق یا لغو شناسنامه فعالیت گردد.

 

چنانچه اشاره گردید و با توجه به اینکه این محصولات در دسته بندی محصولات و تجهیزات پزشکی قرار گرفته اند و ارتباط مستقیم با تامین سلامت افراد جامعه دارند می بایست زمان دریافت مجوزهای مربوطه از مراجع ذی صلاح را نیز در نظر گرفت البته این سازمان ها در حال حاضر مجوز کالاهای مورد نیاز جامعه را برای مراکز که صلاحیت های لازم را داشته باشند در کمترین زمان ممکن صادر خواهند نمود. همچنین ثبت شرکت نیز نیازمند صرف زمان می باشد که در حالت عادی حدودا سی روز در نظر گرفته می شود. البته شما می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه ثبت شرکت کارا از خدمات ویژه ما جهت ثبت این نوع شرکت در کمترین زمان و بهترین کیفیت بهره مند گردید .

 

شرکت تولید ماسک تنفسی که لازم است در موضوع فعالیت آن به عبارت تولیدی اشاره گردد در دو قالب شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی قابل ثبت می باشد، که در ادامه به مدارک مورد نیاز جهت ثبت این شرکت در قالب های فوق اشاره می نماییم:

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تولید ماسک تنفسی سهامی خاص:

- ارائه مدارک هویتی اعم از شناسنامه و کارت ملی(کپی برابر اصل)
- ارائه فرم امضا شده اقرارنامه
-ارائه اصل مدرک عدم سوء پیشینه (قابل دریافت از مراکز پلیس +10)
-اخذ و ارائه مجوز های مورد نیاز
-در صورتی که کارها توسط وکیل انجام می گیرد ارائه وکالتنامه رسمی الزامی می باشد.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تولید ماسک های تنفسی با مسئولیت محدود:

- ارائه مدارک هویتی اعم از شناسنامه و کارت ملی(کپی برابر اصل)
-ارائه اصل مدرک عدم سوء پیشینه (قابل دریافت از مراکز پلیس +10)
- ارائه فرم امضا شده اقرارنامه
-اخذ و ارائه مجوز های مورد نیاز
-در صورتی که کارها توسط وکیل انجام می گیرد ارائه وکالتنامه رسمی الزامی می باشد.

 

برای هر گونه سوال و مشاوره رایگان می توانید با ما در تماس باشید: 88880006-021

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.