02188880006

info [ at ] kararegister.com

ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع پل کردستان، ضلع شمال غربی تقاطع، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 1

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

ثبت شرکت ارزان دغدغه ی افرادی است که در اندیشه راه اندازی کسب و کاری نوپا و یا گسترش کسب و کار خود هستند. دغدغه هایی از قبیل هزینه های شروع کار و زمانبندی های آن و چگونگی این امور. میزان هزینه های ثبت شرکت یکی از رایج ترین پرسش های متقاضیان ثبت شرکت است. ما در مطلب در تلاشیم تا متقاضیان ثبت شرکت را با چگونگی ثبت شرکت ارزان آشنا نماییم.


در ابتدا توجه داشته باشید که کسب دانش و دانسته کافی در رابطه با قوانین ثبت شرکت می تواند در موفقیت شما در این فرآیند بسیار مفید و موثر باشد.
با توجه به امکانی که در حال حاضر اداره ثبت شرکت ها برای ثبت شرکت به صورت الکترونیکی فراهم نموده است تمامی افراد می توانند از طریق اینترنت به امکان ثبت شرکت ارزان دستیابی داشته باشند، چرا که در این روش متقاضی می تواند شخصا شرکت خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت ها به ثبت برساند.

 

در این روش متقاضی تنها هزینه های دولتی و رسمی ثبت شرکت را پرداخت می نماید و حق الزحمه یا حق الوکاله ایی پرداخت نمی نماید. البته چنانچه اشاره گردید انجام اینکار نیاز به داشتن اطلاعات کافی از قوانین تجارت و ثبت شرکت ها می باشد.

 

همانطور که در پاراگراف قبل اشاره گردید، جهت ثبت ارزان شرکت می توانید از طریق اینترنت و بدون نیاز به مراجعه حضوری شرکت خود را به ثبت برسانید. جهت این امر می توانید با مراجعه به سامانه https://irsherkat.ssaa.ir و انتخاب گزینه تاسیس شخصیت حقوقی و پیگیری مراحل ثبت درخواست خود را نسبت تاسیس شخصیت حقوقی ثبت نمایید.

 

در آخرین مرحله می بایست اطلاعاتی که در سامانه تکمیل نموده اید را تایید نمایید. سپس تصویر برابر با اصل از اساسنامه را در همان سامانه بارگذاری نمایید. مدارکی که می بایست در این سامانه بارگذاری گردد با توجه به نوع قالب انتخابی شرکت می تواند متفاوت باشد.
پس از بارگذاری مدارک، به متقاضی شماره ثبت شرکت داده می شود.

 

در نهایت پس از ورود اطلاعات نهایی بطور کامل توسط متقاضی، به صفحه تایید پذیرش منتقل خواهید شد که پس از بازبینی نهایی می توانید گزینه تایید پذیرش را انتخاب نمایید و بر روی آن کلیک کنید تا با ارسال تقاضانامه ثبت شرکت، درخواست شما توسط کارشناسان اداره ثبت شرکت ها بررسی گردد.

 

در صورت عدم وجود نقص یا اشکال در پرونده از سوی اداره ثبت از شما خواسته خواهد شد تا مدارک ثبت شرکت را از طریق پست به این اداره ارسال نمایید.
عمومی ترین مدارکی که متقاضیان جهت ثبت شرکت می بایست ارائه نمایند، عبارتند از:
_ اساسنامه شرکت.
_ کپی اسناد شناسایی یا شناسنامه کلیه اعضا ( برابر با اصل شده)
_ ارایه گواهی عدم سوء پیشینه.
_ مجوز ثبت شرکت در صورت نیاز به مجوز
نهایتا در صورتی که در مدارک ارسالی اشکال یا نقصی وجود نداشته باشد، از متقاضی برای امضا کردن در دفتر و تطبیق مدارک دعوت به عمل می آورد تا در مراحل بعدی نسبت به چاپ پیش نویس آگهی ثبتی اقدام گردد.

 

پس از انجام این مراحل و دریافت شماره ثبت، شما موفق شده اید شرکت خود به ارزان ترین حالت به ثبت برسانید، در آخرین مرحله نیز می بایست جهت اطلاع عمومی نسبت به درج آگهی ثبت در روزنامه رسمی اقدام نمایید، جهت انجام این مرحله نیز می بایست به پورتال روزنامه رسمی کشوربه صورت الکترونیکی مراجعه نمایید و هزینه های مربوط به این مرحله را نیز از همین طریق پرداخت نمایید .

 

البته بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله کمبود زمان و عدم تسلط کافی بر مراحل ثبت شرکت و... ترجیح می دهند تا این امر را به دست کارشناسان ثبت شرکت و شرکت های مربوطه بسپارند، در این صورت نیز می بایست متقاضیان در انتخاب مجموعه معتمد دقت کافی مبذول دارند تا بتوانند شرکت خود با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به ثبت برسانند .

 

در صورتی نیاز به هر گونه مشاوره در زمینه ثبت شرکت و یا حتی انجام تمامی مراحل ثبت شرکت از صفر تا صد، کارشناسان ما در کارا ثبت با مناسب ترین هزینه در کنار شما عزیزان هستند.
ثبت شرکت ارزان با بهترین کیفیت را با کارا ثبت تجربه نمایید. 88880006-021

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.