02188880006

info [ at ] kararegister.com

ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع پل کردستان، ضلع شمال غربی تقاطع، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 1

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در صورتی که در شهرستان کاشان شرکتی را به ثبت رسانده اید و مایل هستید که با چگونگی ثبت تغییرات شرکت در کاشان اطلاعاتی کسب نمایید در مطالعه این مطلب با همراه باشید:

شهرستان کاشان با قدمتی بیش از هفت هزار سال یکی از مهمترین مراکز تاریخی کشور می باشد، این شهر یکی از نخستین سکونت گاه‌های جمعی بشر روی کره خاکی با نام تمدن سیلک است، بطوریکه عده ایی از مورخین این شهر را نخستین شهر ایران و جهان می دانند!

این جاذبه های گردشگری تاریخی به همراه سنت های زیبای این شهرستان مانند جشن گلاب گیری، همواره گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را به سوی این شهرستان زیبا جذب می نماید بنابراین صنعت گردشگری و صنایع وابسته به آن یکی از پایه های اقتصادی این استان است.

در رابطه با دیگر صنایع این استان می توان به کشاورزی و کشت محصولاتی همچون پنبه، پیاز، غلات، صیفی‌جات و انواع میوه‌ها و گیاهان دارویی، گلابگیری و تهیه عرقیات سنتی و... اشاره نمود.

همچنین این شهرستان دارای صنایع دستی بی نظیری نیز می باشد، مانند فرش های دست باف کاشان که شهرتی جهانی دارند .امروزه نیز بیشترین میزان فرش ماشینی در این شهرستان تولید می شود به همین دلیل از این شهر به عنوان پایتخت فرش‌ماشینی جهان نیز یاد می شود.

علاوه بر اینها کاشان از جمله شهرستان هایی است که نخستین کارخانه ها و مراکز تولیدی را در خود جای داده است ،امروزه کاشان با دارا بودن ۱۲۰۰ کارخانه فرش ماشینی و صنایعی چون خودروسازی، فولاد، چینی و ملامین‌سازی، کاشی‌سازی، ریسندگی و ابزارآلات صنعتی تبدیل به یکی از قطبهای صنعتی کشور شده‌است.

تمامی این عوامل در این شهرستان باعث شده است تا افراد بسیاری از طریق ثبت شرکت فعالیت خود را در این شهرستان راه اندازی نمایند تا از امکانات و پتانسیل های موجود در این منطقه استفاده نمایند. هر یک از این شخصیت های حقوقی ممکن است به دلایل متعددی ملزم به ایجاد تغییراتی در شرکت خود شوند. که این تغییرات نیز دارای قوانین خاص خود می باشد.

از جمله تغییراتی که امکان دارد در شهرستان کاشان در شرکت ها ایجاد گردد عبارتند از:

-تغییر اساسنامه

-تغییر آدرس شرکت
-تغییر موضوع فعالیت شرکت
-تمدید مدت شرکت زاید بر مدت مقرر
-انحلال شرکت، حتی در مواردی که انحلال به واسطه انقضای مدت شرکت صورت گیرد.
-تعیین کیفیت تفریغ حساب یا تبدیل شرکا یا خروج بعضی از آن ها از شرکت
-تغییر اسم شرکت
- تغییر مدیر با مدیران شرکت .
و....

توجه داشته باشید که برای ثبت تغییرات شرکت در کاشان لازم است که در جلساتی که برای اتخاذ این تصمیمات برگزار می شود، صورتجلسه ای تصمیمات و تغییرات مزبور تهیه و تنظیم شود و به امضای تمامی اعضای شرکت و یا وکلای آنها برسد. سپس این صورتجلسه می بایست از طریق یکی از سهامداران و مدیران و یا وکیل آنان به اداره ثبت شرکت ها ارائه گردد و مراحل ثبت تغییر به طور قانونی انجام شود.

در ضمن لازم است بدانید که کلیه تغییرات شرکت ها در کاشان طی مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسات هیات مدیره انجام می پذیرد و با توجه به تغییرات مختلف یکی از این ارکان امکان تصمیم گیری خواهند داشت.

بطور مثال تغییراتی مانند: تغییر در مواد اساسنامه مانند تغییر در نام شرکت، تغییر در موضوع شرکت، تغییر محل شرکت، افزایش یا کاهش سرمایه، تغییر در عده مدیران و مدت خدمت آن ها و تعیین بازرسان، اجازه صدور اوراق قرضه، انحلال شرکت در حوزه تصمیم گیری مجمع عمومی فوق العاده می باشد و برخی از دیگر تصمیمات؛ تغییر نشانی شرکت در کاشان، تغییر دارندگان حق امضا، تاسیس یا تغییر شعبات شرکت، تعیین مدیر عامل و... می تواند در جلسه هیئت مدیره انجام شود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات شرکت در کاشان:

-ارائه صورت جلسه تغییرات شرکت و تنظیم صورت جلسات
-ارائه مدارک شناسایی برای سهامداران و شرکا
-ارائه اسناد شرکت
-کپی برابر اصل مدارک شناسایی اعضای هیئت مدیره
-کپی روزنامه رسمی به همراه تغییرات موجود در آن
-حضور تمامی شرکا و مدیر در صورت انحلال شرکت
-پرداخت هزینه روزنامه رسمی

در پایان ضمن سپاسگزاری از همراهی شما عزیزان اعلام می داریم، کارشناسان خبره کارا ثبت آماده ارائه انواع خدمات ثبتی از جمله ثبت تغییرات شرکت ها به شما عزیزان می باشند.