02188880006

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

استرالیا به عنوان یکی از پهناورترین کشورهای جهان با جمعیتی اندک و ثروت فراوان، توجه بسیاری از سرمایه گذاران را از سراسر دنیا از جمله ایران به خود جلب نموده است، از سویی دیگر ثبت شرکت در استرالیا و راه اندازی کسب و کار در این کشور یکی از راههای کسب اقامت این کشور می باشد، به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ایرانی با هدف گسترش کسب و کار خود در سطح جهانی و فعالیت در بازاری بزرگ و امن و زندگی در کشوری مدرن و امن ،کسب و کار خود را به این کشور منتقل نموده اند و یا برای شرکت خود در این کشور شعبه ایی ثبت نموده اند ، بطور کلی ثبت نمایندگی و ثبت تغییرات نمایندگی در استرالیا دارای قوانینی است که می بایست توسط متقاضیان اجرا گردد تا شرکت وجه قانونی داشته باشد.

توجه داشته باشید که چنانچه اشاره گردید اخذ اقامت استرالیا و درنهایت دریافت پاسپورت این کشور برای کسانی که در کشور محل اقامت خود کسب و کاری موفق دارند و مایل هستند برای این کسب و کار در کشور استرالیا نمایندگی به ثبت برسانند و به عبارتی در این کشور سرمایه گذاری نمایند امکان پذیر است، این افراد که در واقع اقامت سرمایه گذاری دریافت می نمایند، اسپانسر کسب و کار خود در این کشور هستند.

برای انجام این کار لازم است یک نماینده مقیم استرالیایی مانند حسابدار معرفی شود و متقاضی نیز از سوی شرکت داخل ایران که اسپانسر محسوب می گردد، با ویزای کار وارد این کشور شده و نمایندگی را در این کشور به ثبت برساند و شرکت اصلی داخل ایران نیز می بایست تعهد بدهد که این شخص حقوق مشخصی را در حسابی استرالیایی دریافت خواهد کرد .

توجه داشته باشید که برای انجام این کار لازم است متقاضیان ثبت شرکت یا نمایندگی در استرالیا با ارائه بیزینس پلنی به دولت کشور استرالیا اثبات نمایند که کسب و کار آنها برای این کشور مفید و سود آور خواهد بود و از سویی دیگر می بایست تمکن مالی خود را برای حمایت و راه اندازی این کسب و کا در استرالیا اثبات نمایند.
در ضمن افرادی که افرادی که حکم ورشکستگی دارند و یا افرادی که جرمی شامل جرائم خاصه مدیریت‌های شخص حقوقی انجام داده‌اند؛ یا نوع خاصی از مواردی که در استرالیا به عنوان جرم شناخته می‌شود را مرتکب شده‌اند نمی‌توانند در استرالیا اقدام به ثبت شرکت و یا تاسیس نمایندگی کنند.

توجه داشته باشید که زمانی که صحبت از ثبت نمایندگی در میان باشد بسیاری از هدف گیری ها و تصمیمات اصلی شرکت و یا حتی تغییرات توسط شرکا اصلی که نمایندگی را اعطا نموده است اتخاذ می گردد که البته در مورد ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در استرالیا می بایست قوانین و مقررات این کشور نیز لحاظ گردد.
متقاضیان ثبت شرکت یا نمایندگی در استرالیا پیش از ثبت شرکت می بایست نسبت به چگونگی اداره و ایجاد تغییرات در شرکت خود تصمیم گیری نمایند و یکی از روش های ذیل را انتخاب نمایند:

راه های چگونگی اداره و تغییرات شرکت در استرالیا

قوانین قابل تعویض

قوانین قابل تعویض در قانون شرکت ها وجود دارد و یک مجموعه اساسی از قوانین برای مدیریت شرکت شما است. در این حالت شرکتی که نمی خواهد اساسنامه داشته باشد ، می تواند به جای آن از قوانین قابل تعویض استفاده کند. استفاده از قوانین قابل تعویض به این معنی است که شرکت شما به قانون اساسی نوشته شده احتیاج ندارد. این بدان معنی است که شما با تغییر قانون هزینه به روزرسانی آن را ندارید.

قانون اساسی

همچنین یک شرکت می تواند به جای استفاده از قوانین قابل تعویض، قانون اساسی مکتوب داشته باشد. شرکت ها باید یک نسخه از قانون اساسی خود را به همراه سوابق شرکت خود نگه دارند.

در پایان از همراهی شما عزیزان سپاسگذاریم.

کارا ثبت ارائه دهنده بهترین خدمات ثبتی به شما عزیزان.88880006-021