02188880006

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

سفر به دیگر کشورها دارای قوانین و ضوابط خاص خود می باشد، این قوانین می تواند با توجه به کشورهای مختلف و روابط آنان با یکدیگر متفاوت باشد ،به همین دلیل است که با توجه به ملیت افراد ،دریافت ویزا جهت سفر به برخی کشورها آسان تر و در برخی دیگر دشوار تر است .
ویزا یا روادید از ملزومات سفر در سطح بین المللی است ، این سند در واقع بیان گر اجازه ورود، عبور یا اقامت اشخاص در کشور متبوع می باشد که از سوی سفارت یا کنسولگری این کشور برای افراد خارجی صادر می گردد.

با توجه به هدف اشخاص از سفر و با توجه به نیاز ،مدارک و امکانات آنان ،ویزا در انواع مختلفی صادر می گردد.
یکی از رایج ترین انواع ویزا که افراد از آن برای سیاحت ، تفریح ، دیدار دوستان و اقوام و... استفاده می نمایند ،ویزای توریستی می باشد . چنانچه اشاره گردید از این ویزا تنها می توان جهت مقاصد فوق استفاده نمود و لاغیر و هر گونه استفاده دیگر از این ویزا و انجام فعالیت های دیگر مانند ادامه تحصیل ،یا کار (حتی داوطلبانه) و...ممنوع می باشد.
زمان ویزای گردشگری نیز با توجه به کشور مقصد متفاوت است ، بطور مثال ویزای صادر شده در محدوده شینگن معمولا۹۰ روز در بازه‌ای ۱۸۰ روزه اعتبار دارد و حتی یک روز اقامت بیش از زمان تایین شده در کشورهای فوق غیر قانونی می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

بنا براین با ویزای گردشگری تنها در یک بازه زمانی کوتاه می توان در کشور مورد نظر اقامت نمود که با توجه به زمان درج شده در این ویزا متفاوت است. در صورتی که به دنبال فعالیت هایی مانند ثبت شرکت در کشورهای خارجی هستید ،از ویزای گردشگری تنها می توانید جهت ارزیابی امور و امکانات و قوانین موجود استفاده نمایید و چنانچه اشاره گردید برای شما به عنوان یک توریست قانونا امکان کار و راه اندازی کسب و کار وجود نخواهد داشت .


در صورتی که مایل به ثبت شرکت در دیگر کشورها هستید لازم است جهت این امر از مجاری قانونی اقدام نمایید و شرایط و مراحل قانونی را به انجام برسانید. البته توجه داشته باشید که شرایط و قوانین ثبت شرکت و اخذ ویزا و اقامت می تواند در هر کشور نسبت به سایر کشورها متفاوت باشد و لازم است قوانین کشور فوق در این مورد رعایت گردد.


بطور مثال معمولا جهت ثبت شرکت در کشورهای اروپایی عضو اتحادیه شینگن به متقاضیان ثبت شرکت پیشنهاد می شود که با مطرح نمودن درخواست خود و ارائه مدارک و بیزینس پلن به سفارت مربوطه و با توجه به قوانین موجود در ابتدا ویزای شینگن مولتی پل درخواست نمایند تا بتوانند مراحل ثبت شرکت را به انجام برسانند و بین دو کشور به راحتی و به دفعات رفت و آمد نمایند. سپس در صورتی که متقاضی بتواند شرکت خود را در کشور مزبور به ثبت قانونی برساند ،معمولا در ابتدا اجازه اقامت یکساله وی و اعضای خانواده صادر خواهد گردید. این اجازه اقامت در صورت ادامه حیات و موفقیت شرکت هر ساله قابل تمدید خواهد بود و با گذشت زمان و اثبات موفقیت و سودآوری شرکت اجازه اقامت موقت به اقامت دائم تبدیل خواهد شد.

 

همچنین توجه داشته باشید تجار یا بازرگانانی که دارای ویزای شینگن نوع D یا ویزای بلند مدت هستند (جهت دریافت این نوع ویزا ارائه مدارک بازرگانی معتبر و دعوت نامه از سوی شرکت ها و یا سازمان های مورد همکاری الزامی می باشد.) می توانند بارها و بدون محدودیت زمانی 90 روزه به کشورهای عضو شینگن سفر نموده و در این کشورها کار و فعالیت نمایند .

 

چنانچه اشاره گردید قوانین ثبت شرکت و اخذ ویزا در کشورهای مختلف متفاوت است. اما امری که واضح است، این است که با ویزای توریستی نمی توان در دیگر کشورها به کار یا ادامه تحصیل پرداخت. این ویزا تنها می تواند جهت ارزیابی کشور مد نظر برای متقاضیان مفید باشد .

 

توجه داشته باشید که در هنگام درخواست ویزا متقاضی ملزم است هدف خود را از سفر فوق بیان نماید و در صورتی که هدف خود را از سفر اهداف توریستی مانند تفریح یا دیدار آشنایان و اقوام و... بیان نموده و ویزای توریستی دریافت نماید طبیعا نمی تواند به انجام امور قانونی ثبت شرکت بپردازد.
کارشناسان و وکلای خبره ثبت شرکت کارا با سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات ثبتی در داخل و خارج از کشور در خدمت شما عزیزان می باشند. 88880006-021
در پایان از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.