02188880006

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

ضد عفونی کننده ها به مواد شیمیایی اطلاق می گردد که از آنها برای از بین بردن و یا جلوگیری از رشد باکتری‌ها ، ویروس‌ها ، قارچ‌ها ، اسپور باکتریها و سایر اورگانیسم‌های بیمار زا استفاده می نمایند.

این مواد تاثیر به سزایی در تامین سلامت افراد و جامعه دارند و خصوصا در مواردی چون شیوع بیماری های مسری استفاده از این مواد الزامی می باشد.
مواد ضد عفونی کننده دارای مصارف دائمی در انواع مراکز عمومی اعم از مراکز درمانی و بهداشتی، مراکز تفریحی، ورزشی، آموزشی و.... هستند.
در حال حاضر و با شیوع بیماری مسری کرونا در سراسر دنیا و متاسفانه کشور عزیزمان، با افزایش روزافزون درخواست مواد ضد عفونی کننده در سطح جامعه روبرو هستیم.
در صورتی که مایل هستید شرکتی با موضوع تولیدات مواد ضد عفونی را به ثبت برسانید لازم است در ابتدا جهت دریافت مجوزهای لازم اقدام نمایید. همچنین اشاره به عبارت "تولید" در موضوع فعالیت شرکت الزامی است .
از میان قالب های قابل ثبت در قانون تجارت، دو قالب سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود، قالب های مناسبی جهت ثبت شرکت تولید مواد ضد عفونی کننده هستند .
جهت ثبت شرکت با موضوع تولید مواد ضد عفونی کننده در حال حاضر می توانید از طریق اینترنت و با مراجعه به سامانه معرفی شده از سوی سازمان ثبت شرکت ها اقدام نمایید و نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.

 

شرایط ثبت شرکت تولید مواد ضد عفونی در قالب با مسئولیت محدود :

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که جهت تشکیل آن حضور حداقل دو عضو الزامی می باشد و مسئولیت شرکاء در این نوع شرکت به میزان سرمایه آنهاست و نه بیشتر .
سرمایه اولیه این شرکت حداقل 100 هزارتومان در نظر گرفته شده است که شرکاء می بایست متعهد به پرداخت کل سرمایه شوند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تولید مواد ضد عفونی در قالب با مسئولیت محدود :

- ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی شرکاء
- اقرارنامه امضاء شده
- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری تهیه شده از مراکز پلیس+10
- ارائه مجوزهای لازم
-ارائه وکالتنامه رسمی به نام وکیل، در صورتی که امورثبت شرکت توسط وکیل صورت پذیرد.

 

شرایط ثبت شرکت تولید مواد ضد عفونی در قالب سهامی خاص :

شرکت های سهامی شرکت هایی هستند که سرمایه در آنها به قطعات کوچکی به نام سهام تقسیم شده است . حضور حداقل 3 نفر عضو به همراه 2 نفر بازرس (بازرسین نباید از اعضاء باشند) جهت تشکیل این شرکت الزامی می باشد .
سرمایه اولیه برای این نوع شرکت مبلغ یک میلیون ریال در نظر گرفته شده است که می بایست حداقل 35% سرمایه به صورت نقدی پرداخت گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت تولید مواد ضد عفونی در قالب سهامی خاص:

- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری تهیه شده از مراکز پلیس+10

- امضاء اقرارنامه
- ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی شرکاء و کلیه اعضاء
- ارائه مجوزهای لازم
-ارائه وکالتنامه رسمی به نام وکیل، در صورتی که امورثبت شرکت توسط وکیل صورت پذیرد.

 

در پایان ضمن سپاسگذاری از همراهی شما عزیزان لازم است اشاره گردد ، مجموعه کارا ثبت با کادری مجرب و کار آزموده، آماده ارائه انواع خدمات ثبتی به شما عزیزان می باشد. 02142143

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.