02188880006

info [ at ] kararegister.com

ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع پل کردستان، ضلع شمال غربی تقاطع، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 1

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

دانمارک کشوری زیبا در شمال اروپاست که جمعیتی در حدود ۵/۸ میلیون نفر را در خود جای داده است و پایتخت آن شهر کپنهاگ می باشد. این کشور که یکی از کشورهای اسکاندیناوی می باشد تنها با کشور آلمان دارای مرز است.
کشور دانمارک یکی از صادر کنندگان موفق دنیاست که توانسته است محصولاتی از قبیل فرآورده‌های لبنی و گوشتی، کشتی و نفتکش، توربین‌های بادی، پوست سمور و روباه، اسباب‌بازی، دارو و تجهیزات پزشکی را به دیگر کشورها صادر نماید.


این کشور که مردم آن در دنیا به خوشحال ترین و راضی ترین مردم دنیا مشهور هستند، دارای کمترین فساد اقتصادی در دنیا می باشد. در این کشور امکانات رفاهی و اجتماعی بسیاری برای افراد جامعه در نظر گرفته شده است که منجر به چنین رفاه اجتماعی و رضایتی شده است. بطور مثال تحصیل در این کشور برای کودکان اجباری و مجانی می باشد و دولت در حوزه درمان و سلامت نیز حامی افراد جامعه است.

 

در صورتی که مایل هستید در این کشور شرکتی را به ثبت برسانید، جهت آشنایی با چگونگی ثبت شرکت در دانمارک با ما همراه باشید :

 

جهت ثبت شرکت در دانمارک روش های متفاوتی وجود دارد. یکی از روش ها که معمولاً توسط افرادی که به انجام کارها به صورت سنتی علاقه دارند، انتخاب می شود به نام روش کاغذی شناخته می شود. افراد برای ثبت شرکت در این روش به آژانس ها ی تجارت و شرکت های فعال در زمینه ثبت شرکت مراجعه می نمایند و از این طریق در زمانی حدود دو تا سه هفته شرکت خود را به ثبت می رسانند.

 

اما روش دیگری که توسط متقاضیانی که با قوانین و اینترنت آشنایی دارند انتخاب می شود، ثبت اینترنتی شرکت است. در این روش افراد می توانند با مراجعه به سامانه مربوط، امور ثبت شرکت را به انجام برسانند. توجه داشته باشید که در این روش داشتن امضاء دیجیتال لازم است.

 

ثبت شرکت در کشور دانمارک دارای مزایای بسیاری است که از مهمترین آنها می توان به امکان مالکیت صد در صد برای افراد غیر بومی اشاره نمود. همچنین متقاضیان با ثبت شرکت در این کشور می توانند به آسانی میان کشورهای اروپایی بیزینس خود را گسترش دهند.

 

مدیر عامل و خانواده او می توانند از طریق ثبت شرکت در دانمارک اقامت 1 ساله این کشور را به دست آورند و پس از گذشت سه سال از فعالیت شرکت می توانند درخواست خود را جهت اقامت دائم ارائه نمایند و پس از گذشت پنج سال نیز می توان برای دریافت پاسپورت این کشور اروپایی اقدام نمود و با داشتن این پاسپورت می توان به راحتی به سایر کشورها سفر کرد.

 

در کشور دانمارک نیز مانند دیگر کشورها قالب های متفاوتی از شرکت قابل ثبت می باشد که افراد می توانند با توجه به نیاز های خود، موضوع فعالیت و روابط شرکاء و .... قالب مناسب خود را از میان دیگر قالب ها انتخاب نمایند.

 

انواع قالب ثبت شرکت در دانمارک عبارتند از :

- ثبت شرکت با مسئولیت محدود Anoartsseskab
این نوع شرکت که در کشور دانمارک با حداقل یک سهامدار و حداقل سرمایه 80000 DKK قابل ثبت است. معمولاً برای راه اندازی کسب و کارهای کوچک به ثبت می رسد و از رایج ترین انواع قالب شرکت در سراسر دنیا می باشد.

 

- ثبت شرکت به صورت سهامی Aktieselskab
اما شرکت های سهامی، در کشور فنلاند توسط افرادی انتخاب می شود که قصد راه اندازیه کسب و کارهای بزرگتر با سرمایه بیشتری را دارند. جهت ثبت این شرکت با حضور حداقل یک سهامدار و تامین حداقل سرمایه 500000 DKK الزامی است.

 

- ثبت شرکت به صورت مشارکت های محدود Kommanditselskab
برای ثبت شرکت در این قالب می بایست حداقل 2 عضو موسس حضور داشته باشند.

 

- ثبت شرکت به صورت مشارکت عمومی Interessentskab
شرکت های مشارکت عمومی نیز با حضور حداقل دو عضو موسس قابل ثبت است و در این قالب شرکاء یا اعضاء به میزان سرمایه خود در شرکت مسئول هستند .
جهت ثبت شرکت در کشور دانمارک انجام این اقدامات و ارائه این مدارک لازم می باشد :
*انتخاب و معرفی نام مناسب برای شرکت .
*دریافت و تکمیل فرم های مربوطه
*ارائه فتوکپی از پاسپورت مدیر عامل و تمامی سهامداران
*ارائه اهداف ،چگونگی دستیابی به آنها و بطور کلی طرح توجیحی و به اصطلاح بیزینس پلن شرکت
*ارائه گواهی تمکن مالی و گردش حساب بانکی
*ارائه فتوکپی از آخرین مدارک تحصیلی متقاضی
*در صورتی که امور توسط وکیل انجام می گیرد ارائه وکالتنامه رسمی الزامی است.

 

در پایان ضمن سپاسگزاری از همراهی شما عزیزان اعلام می داریم، کارا ثبت جهت انجام انواع امور ثبتی در خدمت شما عزیزان می باشد. 88880006-021

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.