02188880006

info [ at ] kararegister.com

ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع پل کردستان، ضلع شمال غربی تقاطع، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 1

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

بسیاری از فعالان اقتصادی رویای ثبت شرکت در منطقه شینگن را در سر می پرورانند. چرا که از این طریق می توان به راحتی در قلب اروپا به تجارت و انواع کسب و کار پرداخت و به بازار های بزرگ بین المللی و اروپایی دست یافت.
البته توجه داشته باشید با اینکه بسیاری از کشورها عضو اتحادیه شینگن کشورهای اروپایی هستند، اما نمی بایست منطقه شینگن را با منطقه اروپایی اشتباه گرفت.


مرزهای خارجی منطقه شینگن به فاصله 50000 کیلومتر می باشد که 80 درصد این مساحت شامل آب و 20 درصد باقی مانده شامل زمین می شود. این ناحیه دارای صدها فرودگاه و بنادر دریایی، بسیاری از تقاطع های زمینی، دارای مساحت حدود 4 میلیون کیلومتر مربع و جمعیتی حدود 420 میلیون شهروند می باشد.

 

اما منطقه شینگن در واقع چه مناطق و کشورهایی را شامل می شود:

منطقه شینگن شامل 26 کشور از جمله اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالتا، هلند، نروژ، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و سوئیس می باشد که شهروندان این کشورها می توانند بدون نیاز به روادید به کشورهای این لیست سفر نمایند.

البته توجه داشته باشید تمامی این 26 کشور از کشورهای اروپایی نیستند، کشورهایی مانند نروژ، ایسلند، سوئیس و لیختن اشتاین که بین کشورهای اتحادیه اروپا نیستند، اما در منطقه شینگن قرار گرفته اند.

در ضمن برخی از کشورهای اروپایی نیز مانند ایرلند، بریتانیا، رومانی، بلغارستان، کرواسی و قبرس از اعضای شینگن نیستند اما رومانی، بلغارستان، کرواسی و قبرس درخواست عضویت خود را ثبت نموده اند و بزودی از اعضای این پیمان خواهند بود.

 

بطور کلی افرادی که قصد سفر به هر کدام از این مناطق را داشته باشند می بایست ویزای شینگن دریافت نمایند و پس از دریافت آن می توانند به تمامی این کشورها سفر نمایند. البته توجه داشته باشید که دارنده این ویزا خواهد توانست برای مدت‌ زمان و شرایطی مشخص به هریک از کشورهای عضو پیمان شینگن سفر کند.

 

چگونگی ثبت شرکت در منطقه شینگن:

در رابطه با ثبت شرکت در منطقه شینگن نیز می بایست اشاره نمود که متقاضیان می توانند با توجه به شرایط و امکانات خود کشور مطلوب خود را انتخاب نمایند و با توجه به شرایط و قوانین کشور مورد نظر شرکت خود را به ثبت برسانند و با در دست داشتن اقامت ناشی از ثبت شرکت در یکی از کشورهای عضو منطقه شینگن آزادانه به سایر کشورهای منطقه شینگن سفر نمایند و یا ارتباط کاری و اقتصادی برقرار نمایند.

 

البته صرفاً با ثبت شرکت در اروپا یا منطقه شینگن نمی توان اقامت یک کشور اروپایی را به دست آورد و جهت دریافت هریک از این کشورها می بایست شرکت خود را با توجه به قوانین به ثبت برسانید، مالیات های آن را پرداخت نمایید و بعضاً با توجه به قوانین افرادی را به استخدام در آوردید و حقوق و مزایای آنها پرداخت نمایید و... تا بتوانید اقامت کشور مورد نظر خود را اخذ نمایید.

 

لازمه ثبت شرکت در بسیاری از این کشورها ارائه طرح کاری یا بیزینس پلن می باشد که در واقع در این طرح متقاضی به شرح کسب و کار خود و نقاط قوت آن و چشم اندازهای اینده و چگونگی سود آوری شرکت می پردازد تا کشور مورد نظر را قانع نماید که راه اندازی این کسب و کار مفید و سود آور خواهد بود.

 

البته جهت کسب اطلاع از چگونگی ثبت شرکت در منطقه شینگن چنانچه اشاره گردید می بایست متقاضی کشور مناسب را انتخاب نماید سپس با توجه به قوانین خاص کشور مورد نظر مراحل ثبت شرکت را به انجام برساند.

 

ثبت شرکت کارا با سالها تجربه و بهرمندی از کادری مجرب جهت انجام انواع امور ثبت شرکت در خدمت شما عزیزان می باشد .  88880006-021

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.