02188880006

info [ at ] kararegister.com

ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع پل کردستان، ضلع شمال غربی تقاطع، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 1

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

در این مطلب قصد داریم تا شرایط ثبت شرکت در کشور روسیه، پهناورترین کشور جهان را بررسی نماییم. این کشور پهناور با 14 کشور آسیایی و اروپایی و همچنین با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی و دریای خزر، دریای سیاه و دریای بالتیک مرز مشترک دارد.
کشور روسیه به عنوان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان دارای علم، فرهنگ و صنعتی جدید و خود ساخته می باشد. کشور روسیه نیز یکی از کشورهای اوراسیایی می باشد و بخشی از آن در اروپا و بخش دیگری از آن در آسیا واقع گردیده است.


پایتخت این کشور پهناور شهر مسکو می باشد که مساحتی در حدود سه و نیم برابر شهر تهران دارد.
علاوه بر مزایایی که از آن یاد شد، کشور روسیه دارای مرز آبی نیز با کشورمان می باشد، لذا سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی بسیاری از کشورمان مایل به راه اندازی کسب و کار و تبادل های اقتصادی و تجاری با این کشور هستند. همچنین متقاضیان می توانند با ثبت شرکت در روسیه از اقامت این کشور نیز بهره مند گردند.

 

پنج قالب رایج ثبت شرکت در روسیه:

شرکت OOO : این شرکت در واقع با قوانینی شبیه به شرکت با مسئولیت محدود، ثبت و اداره می گردد و با حداقل سرمایه 10000 روبل قابل ثبت است. از مهمترین مزایای این نوع شرکت امکان دریافت مالکیت صد در صد شرکت برای سرمایه گذاران خارجی می باشد. بطور کلی ثبت این شرکت در روسیه بسیار آسان است و تنها مدارک مورد نیاز ارائه پاسپورت معتبر و تامین سرمایه اولیه می باشد. ثبت این نوع شرکت 7- 14 روز طول خواهد کشید.

 

شرکت سهامی خاص نوع یک: یا شرکت های AO نیز برای تاسیس نیازی به معرفی شریک روس ندارند و با سرمایه اولیه حداقل 10000 روبل قابل ثبت می باشد ،جهت ثبت این نوع شرکت حضور حداقل ده سهام دار الزامی می باشد.

 

شرکت های سهامی خاص نوع 2: جهت ثبت این نوع شرکت حضور حداقل 5 سرمایه گذار یا سهام دار الزامی است و حداقل سرمایه اولیه برای تاسیس آن تعریف نشده است. در ضمن سرمایه گذاران خارجی نیز می توانند مالکیت کامل این شرکت را دریافت نمایند.

 

تاسیس نمایندگی در روسیه: این نوع شرکت در واقع شعبه یا نماینده شرکت اصلی بزرگ می باشند و تنها مجاز به انجام فعالیت های شعبه اصلی هستند و در روسیه اجازه فعالیت های تجاری نخواهند داشت. جهت تاسیس شعبه در روسیه مراجعه به اداره بازرگانی و دریافت تأیید شعبه الزامی می باشد.

 

جواز کسب روسیه: شرکت هایی با موضوعات متفاوت در کشور روسیه به ثبت می رسند که جهت ثبت آنها دریافت جواز کسب الزامی است و این مجوز تنها به افرادی که دارای تابعیت این کشور و یا اقامت دائم هستند اعطاء می گردد.

 

جهت ثبت شرکت در کشور روسیه می بایست مدارک ذیل توسط متقاضی ارائه گردد:

  • پاسپورت معتبر متقاضیان
  • ارائه نام شرکت، نوع فعالیت، آدرس دقیق محل کسب و کار
  • معرفی تعداد سهامداران و درصد شراکت آنها
  • تامین حداقل 500 دلار جهت سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در این کشور ضروری می باشد.
  • اعلام نوع پرداخت مالیات به دولت

 

ضمن سپاسگذاری از همراهی شما عزیزان اعلام می داریم کارشناسان کارا ثبت با سالها تجربه در زمینه امور ثبتی آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما هستند. 88880006-021

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.