02188880006

info [ at ] kararegister.com

ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع پل کردستان، ضلع شمال غربی تقاطع، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 1

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

شیوع بیماری کرونا در سراسر جهان تغییرات بسیار بزرگی را به همراه داشته است. از تعطیلی دانشگاه ها و مدارس گرفته تا کسادی و تعطیلی بسیاری از مشاغل که باعث کاهش شدید درآمد و بیکار شدن جمعیت کثیری در سراسر دنیا گردید. اما در بین مشاغل و تولید کنندگان، محصولاتی نیز بوده اند که درخواست برای محصولاتشان دهها برابر شده است و به عبارتی شیوع کرونا باعث رونق کسب و کارشان گردیده است. بطوریکه در همین دوران تولیدکنندگان جدیدی به تولید و ارائه این محصولات پرداختند تا جوابگوی نیاز روز افزون جوامع به این محصولات باشند، در ادامه به معرفی برخی از این محصولات خواهیم پرداخت.


محصولاتی که بیشترین ثبت برند را در دوران کرونا داشتند، کدامند:

1-ثبت برند محصولات بهداشتی، ضدعفونی کننده ها و الکل بهداشتی 

اگر بخواهیم به این موارد نگاهی داشته باشیم و محصولاتی که بیشترین ثبت برند را در دوران کرونا داشتند را برشماریم، باید گفت که محصولات بهداشتی، ضدعفونی کننده ها و الکل در صدر این محصولات هستند، چراکه با توجه به تاثیر شستشو و ضدعفونی کردن دست ها و سطوح بر روی کنترل این بیماری، درخواست این محصولات در جوامع ده ها برابر شد و بنا بر این نیاز تولیدکنندگان نوپا با ثبت برند های جدید به بازار آمدند تا پاسخگوی نیاز جامعه باشند. 

 

البته توجه داشته باشید که در مطالب مربوط به قوانین ثبت برند اشاره گردید که ثبت برند در ایران اجباری نیست مگر در مواردی که قانون آن را اجباری اعلام نموده است که مواد بهداشتی و ضد عفونی که با سلامت افراد جامعه رابطه دارد نیز در همین دسته بندی می باشد.

 

2-ثبت برند برای تولید انواع ماسک های تنفسی

از دیگر محصولاتی که در دوران شیوع کرونا جوامع با کمبود آن مواجه شدند و جهت جبران این کمبود تولید کنندگان جدید با ثبت برند های جدید به بازار آمدند . انواع ماسک های تنفسی است.
با اعلام سازمان بهداشت جهانی نسبت به تاثیر فوق العاده استفاده از ماسک های تنفسی بر کنترل شیوع ویروس کرونا در جامعه، استفاده از ماسک های تنفسی افزایش بسیاری داشت و در بسیاری از کشورها از جمله ایران استفاده از آن در اماکن عمومی اجباری اعلام شد. این موضوع باعث شد که نیاز به تولید این محصولات در جامعه افزایش بسیار چشمگیری داشته باشد و افراد و مجموعه هایی که توانایی تولید این محصولات را داشته اند با ثبت برند های جدید و اخذ مجوزهای لازم به تولید این محصولات و تامین نیاز جامعه بپردازند.

 

3-ثبت برند دستکش و البسه محافظتی برای کادر درمان

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که جهت محافظت از خود در مقابل ویروس کرونا در مکان های عمومی از دستکش های یک بار مصرف استفاده نمایند. بنابراین این محصول نیز جزء محصولاتی بود که در روزهای نخست همه گیری این ویروس کمیاب شد و پس از مدتی تولید کنندگانی که توانایی تولید این محصول را داشتند با ثبت برند های جدید به تولید و ارائه این محصول پرداختند، بطوری که در حال حاضر کمبود چنین محصولاتی در جامعه مشاهده نمی شود.

 

یکی دیگراز دغدغه های جوامع در روزهای همه گیری ویروس کرونا محافظت از کادر ارزشمند درمانی است، این افراد که تماس نزدیکتری با بیماران کرونایی دارند، نیاز به استفاده از تجهیزات محافظتی خاصی دارند که در این دوران نیاز به استفاده از چنین محصولاتی نیز در بیمارستان ها و مراکز درمانی نسبت به قبل چندین برابر شد. بنا براین در تولید این اغلام نیز شاهد حضور محصولات و برند های جدید در بازار هستیم.

 

4-ثبت برند محصولات آموزشی و کمک آموزشی

یکی دیگر از مشکلاتی که جوامع در زمان شیوع ویروس کرونا با آن مواجه شدند تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی مختلف بوده است که با توجه به این مشکل بازار استفاده از محصولات آموزش از راه دور، گرم تر شد و بسیاری از فعالان حوزه آموزش به تولید چنین محصولاتی و ثبت برندهای جدید برای آن پرداختند. در این دوران استفاده از آموزش های آنلاین، سی دی های آموزشی و کتاب های کمک آموزشی خیلی بیشتر از قبل رونق گرفت .

 

بطور کلی می توان گفت که شیوع ویروس کرونا تاثیرات نامطلوبی بر رشد اقتصادی تمامی کشورها داشته است و مواردی که در این مطلب بدان اشاره نمودیم از موارد نادری هستند که در این دوران با رشد و افزایش فروش و رونق کاری مواجه بودند .
بسیاری از کسب و کارها نیز با توجه به این شرایط جدید مجبور به ایجاد تغییراتی شدند تا بتوانند به حیات و فعالیت خود ادامه دهند.

 

در پایان ضمن سپاس گذاری از همراهی شما عزیزان اعلام می داریم، کارا ثبت با بهره مندی از کادری مجرب و کارآزموده جهت انجام انواع امور ثبتی از جمله ثبت برند در خدمت شما عزیزان می باشد. سوالات خود را در این مورد با ما درمیان بگذارید 88880006-021

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.