02188880006

info [ at ] kararegister.com

ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع پل کردستان، ضلع شمال غربی تقاطع، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 1

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ثبت تغییرات شرکت تضامنی نیز دارای قوانین خاصی است که می بایست از سوی شرکت داران رعایت گردد. این قوانین ثبتی با توجه به نوع قالب ثبتی اندکی متفاوت است.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

زابل مرکز استان سیستان و بلوپستان در ارتفاع در حدود487 متر بالاتر از سطح دریا قرار گرفته است. این شهرستان از شمال با استان خراسان رضوی (مشهد) از جنوب با شهرستان زهک و زاهدان و از شرق با کویر لوت و از غرب با کشور افغانستان همرز است.

در واقع مهمترین ارکان اقتصادی شهرستان زابل را کشاورزی، دامداری و قالى‌بافی تشکيل می دهد و صادرات این منطقه نیز محصولاتی مانند گندم، ‌فرآورده های دامی، ‌حصير، قالی، قاليچه و گليم پشمی و... به سایر مناطق است.

در این شهرستان معادن با ارزشی نیز وجود دارد که عمده ترین آن (کروییت، مرمر، سنگ لاشه) می باشد .

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در صورتیکه که مایل به راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در اراک هستید، این مقاله را دنبال نمایید، ما در این مطلب چگونگی ثبت شرکت در این شهر و پتانسیل های کاری این شهر را به شما معرفی خواهیم کرد.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

طبق ماده 20 قانون تجارت پس از تاسیس و ثبت شرکت ها و طی مراجل قانونی ثبتی بنا بر اطلاعاتی که از سوی شرکاء به اداره ثبت داده می شود، شرکت به عنوان یک شخصیت حقوقی شناخته می شود. بنابراین پس از ثبت شرکت، هر تغییری که در این موارد ایجاد گردد نیز می بایست با رعایت قوانین باشد و بطور قانونی به ثبت برسد. انجام و ثبت تغییرات شرکت ها در قالب های مختلف تجاری ممکن است اندکی متفاوت باشد. در این مطلب قصد داریم تا چگونگی ثبت تغییرات شرکت نسبی را مورد بررسی قرار دهیم، لطفا با ما همراه باشید.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

یکی از مواردی که لازم است صاحبان شرکت از آن اطلاعات کافی داشته باشند، ثبت صورتجلسه تغییرات در شرکت هاست. در واقع تمامی شرکت هایی که به عنوان یک شخصیت حقوقی به ثبت می رسند دارای مشخصاتی از قبیل نام شرکت، آدرس شرکت، نام شرکای شرکت، مقدار سهام سهامداران، تعیین هیئت مدیره و ... هستند. تمامی اینها شرکتی را به عنوان یک شخصیت حقوقی ایجاد می نمایند و همه این موارد که بدان اشاره گردید می بایست در اساسنامه شرکت به طور رسمی درج گردد.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ثبت شرکت های غیر تجاری نیز در ایران امکانپذیر است. در قوانین ثبتی شرکت ها در ایران به طور کلی فعالیت دو نوع شرکت یا موسسه پیش بینی شد است که انواع این شرکت ها می توانند با توجه به موضوعیت شرکت و نوع فعالیت آنان متفاوت باشند. شرکت ها بطور کلی به دو دسته شرکت های تجاری و شرکتهای غیر تجاری تقسیم می شوند.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

جهت بررسی چگونگی انحلال شرکت مختلط در ابتدا بهتر است به ارائه تعریفی از این نوع شرکت و قوانین رایج بر این شرکت ها بپردازیم، لطفا با ما همراه باشید:

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

هر شرکتی نیاز به نام دارد. انتخاب نام برای شرکت یکی از مهم ترین امور ثبت یک شرکت است که از همان ابتدای تاسیس شرکت باید انجام شود. اصولاَ شرکا در انتخاب نام شرکت آزادند معذلک رعایت پاره ای مصالح، خصوصاَ حفظ حقوق اشخاص ثالث برقراری شرایطی برای انتخاب نام را اجتناب ناپذیر می سازد. در این مطلب قواعد و مقرراتی که در انتخاب نام شرکت باید لحاظ گردد را بررسی می کنیم:

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

انحلال شرکت به منزله پایان عمر آن است که می تواند به صورت اختیاری یا اجباری باشد. لازمه پایان عمر شرکت این است که دارایی جمعی از حالت مشاع بیرون آورده شود و میان آنان تقسیم گردد. تقسیم دارایی بین شرکا در صورتی میسر است که طلبکاران شرکت طلب خود از شرکت را دریافت کرده باشند. برای رسیدن به چنین مقصودی، قانون گذار تصفیه اموال شرکت را پس از انحلال پیش بینی کرده است. انحلال اختیاری شرکت و موارد انحلال شرکت را در این مطلب بررسی می کنیم :

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آیا با قوانین ثبت برند در سیرجان آشنایی دارید؟ ما در این مقاله درصددیم تا به این مطلب بپردازیم. لطفاَ با ما همراه باشید. برند ( brand ) عبارت است از نام ، اصطلاح ، علامت ، نشانه ، نماد ، طرح یا ترکیبی از این موارد که به منظور معرفی محصولات یا خدمات یک شرکت تجاری ومتمایز ساختن آن از محصولات شرکت های دیگر استفاده می شوند. در واقع برند همان نشانه یا سمبل یا آرم گرافیکی است که با هدف فروش کالاها یا ارائه خدمات و برای معرفی محصولات به کار گرفته می شود.