02188880006

info [ at ] kararegister.com

میدان ونک، تقاطع ملاصدرا و کردستان، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 5

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در مطلبی که در پیش رو دارید، مدارک لازم برای رتبه بندی شرکت بررسی خواهد شد، بدین منظور می بایست در ابتدا به شرح برخی از مفاهیم کلیدی در این بحث بپردازیم، بطور مثال در ابتدا باید دید که اصولا ماهیت رتبه بندی شرکت ها چیست ؟ و یا چه نوع شرکت هایی دارای رتبه بندی هستند ؟

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

چنانچه بارها در مطالب مربوط به ثبت شرکت ها اشاره شده است، شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود از رایج ترین قالب در میان سایر قالب های تجاری قابل ثبت در ایران هستند. در این مطلب به بررسی برخی قوانین شرکت سهامی خاص خواهیم پرداخت.

بطور کلی شرکت های سهامی، شرکت های هستند که سرمایه در آنها به قطعات کوچکی به نام سهام تقسیم شده است و مسئولیت شرکاء در مقابل شرکت به میزان سهام آنهاست. شرکت های سهامی خود دارای دو دسته بندی هستند: شرکت های سهامی خاص و شرکت های سهامی عام.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شرکت سهامی خاص به عنوان یکی از پر مخاطب ترین قالب های تجاری قابل ثبت در ایران ،دارای قوانین خاص خود می باشد، بخشی از این قوانین مربوط به انحلال شرکت سهامی خاص است، که در این مطلب به شرح و بررسی آن خواهیم پرداخت.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در زمان ثبت شرکت یکی از مراحلی که متقاضیان ثبت شرکت می بایست به انجام برسانند، درج آگهی در روزنامه های رسمی و کثیر انتشار می باشد. هرچند که این روزنامه ها دارای وظایف بسیار دیگری نیز هستند اما بابت یکی از مسئولیت های اصلی که انتشار آگهی ثبت شرکت می باشد، بسیاری از افراد آنها را با نام روزنامه رسمی ثبت شرکت می شناسند. بنابراین روزنامه ای با نام روزنامه ثبت شرکت وجود ندارد و منظور از این عبارت همان روزنامه رسمی است.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ثبت شرکت به عنوان یک فرآیند قانونی دارای باید و نباید های بسیاری است، بنابراین متقاضیان ثبت شرکت می بایست با چگونگی این فرآیند آشنایی اولیه داشته باشند. بسیاری از متقاضیان ترجیح می دهند که در این فرآیند، از مشاوره ثبت شرکت که توسط برخی از مجموعه ها و یا افراد ارائه می گردد استفاده نمایند.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

سازمانی که در ایران متولی ثبت برند و علامت تجاری و موارد مشابه می باشد، سازمان مالکیت های معنوی است. فعالیت های اداره ثبت برند در واقع شامل ایجاد حق استفاده انحصاری علائم تجاری، اختراعات، طرحهای صنعتی، نام تجارتی، مبدأ و نشان جغرافیایی کالا و... و بطور کلی حفاظت از ابتکار و نتیجه فکر افراد در برابر اشخاص ثالث است .

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

طی ماه های گذشته تا به امروز کشورمان ایران و بسیاری دیگر از کشورهای جهان با همه گیری ویروس کرونا مواجه گردیده اند. شیوع این ویروس در سراسر جهان مشکلات بسیاری را برای جهانیان ایجاد نمود که یکی از مهمترین آنها مشکلات اقتصادی بود که جهان به دلیل کسادی و حتی تعطیلی بسیاری از مشاغل و بیکار شدن خیل عظیمی از افراد جامعه تجربه نمود.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شیوع بیماری کرونا در سراسر جهان تغییرات بسیار بزرگی را به همراه داشته است. از تعطیلی دانشگاه ها و مدارس گرفته تا کسادی و تعطیلی بسیاری از مشاغل که باعث کاهش شدید درآمد و بیکار شدن جمعیت کثیری در سراسر دنیا گردید. اما در بین مشاغل و تولید کنندگان، محصولاتی نیز بوده اند که درخواست برای محصولاتشان دهها برابر شده است و به عبارتی شیوع کرونا باعث رونق کسب و کارشان گردیده است. بطوریکه در همین دوران تولیدکنندگان جدیدی به تولید و ارائه این محصولات پرداختند تا جوابگوی نیاز روز افزون جوامع به این محصولات باشند، در ادامه به معرفی برخی از این محصولات خواهیم پرداخت.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ثبت شرکت ارزان دغدغه ی افرادی است که در اندیشه راه اندازی کسب و کاری نوپا و یا گسترش کسب و کار خود هستند. دغدغه هایی از قبیل هزینه های شروع کار و زمانبندی های آن و چگونگی این امور. میزان هزینه های ثبت شرکت یکی از رایج ترین پرسش های متقاضیان ثبت شرکت است. ما در مطلب در تلاشیم تا متقاضیان ثبت شرکت را با چگونگی ثبت شرکت ارزان آشنا نماییم.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

هر ساله ایرانیان بسیاری به منظور امکان واردات کالا به عراق، نسبت به ثبت شرکت در عراق اقدام می کنند. لذا لازم است اشخاص با مبادلات مالی که دارند نسبت به قوانین سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور آگاه باشند. عراق با نام رسمی جمهوری عراق، کشوری در خاورمیانه و جنوب غربی آسیا است. پایتخت عراق شهر بغداد است.