02188880006

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برای ثبت شرکت صادرات فرش لازم است که در ابتدا اطلاعاتی در رابطه با قوانین صادراتی داشته باشید که جلوتر به آن اشاره می کنیم. صادرات در لغت به معنای انتقال کالا یا خدمات از یک کشور به کشور دیگر است. فرش به عنوان یکی از مهمترین و شناخته شده ترین صنایع دستی کشورمان از گذشته تا کنون دارای علاقمندان بسیاری از سراسر دنیاست و این امر زمینه ساز ثبت شرکت های بسیاری با موضوع صادرات فرش شده است، 

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

یکی از واژگانی که در رابطه با قوانین ثبت شرکت و اداره آن بارها استفاده می شود نظامنامه ثبت شرکت است. نظامنامه در واقع آیین نامه ای است که انتظامات داخلی هر دستگاهی را مشخص می کند. بنابراین برای افرادی که می خواهند شرکتی را به ثبت برسانند و اداره نمایند کسب اطلاعات کافی در مورد قوانین نظامنامه ثبت شرکت الزامی می باشد.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بندر عباس بزرگترین بندر جنوبی و یکی از مهمترین بنادر کشور می باشد که سالانه تعداد بیشماری شرکت برای مقاصد تجاری و غیر تجاری در آن به ثبت می رسد و بعضا هریک از این شرکت های به ثبت رسیده ممکن است نیاز به ایجاد تغییراتی داشته باشد، ثبت تغییرات شرکت در بندرعباس به شرط رعایت قانونی بلامانع است و صاحبین شرکت در این منطقه نیز می توانند مانند سایر نقاط کشور درخواست خود را برای ایجاد تغییرات در شرکت ارائه نمایند. این تغییرات میتواند شامل (ادرس شرکت ، کاهش سرمایه یا افزایش سرمایه ، تغییر نام شرکت ، تغییر موضوع شرکت و...) باشد و چنانچه اشاره گردید طی مراحل قانونی و تنظیم صورتجلسه جهت ثبت تغییرات شرکت در بندرعباس ضروری است.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

جهت حضور در بازار های داخلی و بین المللی ثبت برند دارای اهمیت بسیاری است و به همین دلیل است که ثبت برند در کردستان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است چراکه با ثبت علائم تجاری در کردستان علاوه بر دسترسی به بازارهای داخلی می توانید به بازارهای بین المللی نیز دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید که تنها در اختیار گرفتن نام و نشان تجاری کافی نیست و نمی تواند از جعل و سوءاستفاده و یا حتی شباهت های احتمالی در بازارهای رقابتی جلوگیری نماید و تنها با ثبت برند از طریق قانونی می توان از حقوق دارندگان برند حمایت نمود.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

یکی از مهمترین دلایل رشد اقتصادی کشورها، رشد صادرات در اقتصاد است که جهت این منظور در ابتدا لازم است هر کشوری شناخت کاملی نسبت به امکانات و محصولات داخل کشور داشته باشد. بطور مثال در کشور ما که یکی مهمترین تولید کنندگان خشکبار در دنیاست، مجموعه های بسیاری برای تولید و صادرات خشکبار تاسیس می شوند. در واقع ثبت شرکت صادرات خشکبار در کشوری مانند ایران که دارای منابعی غنی از این محصولات است بسیار پر سود است.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

استان کردستان یکی از استان های مرزی کشورمان است که با طبیعت زیبا و آب و هوای منحصر دارای جذابیت های بسیاری است، همچنین موقعیت جغرافیایی این استان و سایر پتانسیل های کسب و کار برای ثبت شرکت در کردستان باعث شده است که شرکت های بسیاری در این منطقه به ثبت برسند.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

استرالیا به عنوان یکی از پهناورترین کشورهای جهان با جمعیتی اندک و ثروت فراوان، توجه بسیاری از سرمایه گذاران را از سراسر دنیا از جمله ایران به خود جلب نموده است، از سویی دیگر ثبت شرکت در استرالیا و راه اندازی کسب و کار در این کشور یکی از راههای کسب اقامت این کشور می باشد، به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ایرانی با هدف گسترش کسب و کار خود در سطح جهانی و فعالیت در بازاری بزرگ و امن و زندگی در کشوری مدرن و امن ،کسب و کار خود را به این کشور منتقل نموده اند و یا برای شرکت خود در این کشور شعبه ایی ثبت نموده اند ، بطور کلی ثبت نمایندگی و ثبت تغییرات نمایندگی در استرالیا دارای قوانینی است که می بایست توسط متقاضیان اجرا گردد تا شرکت وجه قانونی داشته باشد.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شهرستان کاشان یکی از شهرهای کهن و تاریخی کشورمان است، که با مردمی مذهبی به عنوان مهد تمدن فرهنگ سنتی ایران، کسب و کارهای بیشماری را در خود جای داده است. این شهرستان با توجه به پتانسیل های ذاتی و تاریخی خود مانند صنایع دستی و فرش بافی و شناخته شدن به عنوان شهر گل و گلاب هر ساله تعداد بیشماری توریست داخلی و خارجی را پذیرا می باشد، علاوه براین وجود مراکز بیشمار صنعتی نیز به رونق اقتصادی این شهرستان افزوده و در جایی که صحبت از بازار های کسب و کار باشد، استعمال و ثبت علامت تجاری و برند نیز بخش لاینفکی از فعالیت های اقتصادی است، بنابراین چگونگی ثبت علائم تجاری در کاشان یکی از سوالات پر تکرار ثبتی می باشد.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

یکی از کلان شهرهای ایران که با توجه به پتانسیل های موجود به عنوان یکی از قطب های صنعتی ایران شناخته می شود، شهرستان اراک است که سالانه تعداد بسیاری شرکت در این شهر به ثبت می رسد و ممکن است هریک از این شخصیت های حقوقی تاسیس شده به دلایل متفاوتی مانند؛ تغییر ادرس شرکت، نام شرکت، افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، موضوع شرکت و... ملزم به ایجاد تغییراتی در شرکت شوند، ثبت تغییرات شرکت در اراک نیز تابع قوانین تجارت است و افراد حقیقی در این شهرستان نیز می توانند با رعایت قوانین تغییرات مورد نظر خود را در شرکت اعمال نمایند.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شهر بانه در شمال غربی استان کردستان ودر فاصله 262 کیلومتری سنندج و در مجاورت مرز کشور عراق واقع گردیده است. این شهرستان مرزی از شمال به شهرستان سردشت و از شرق به شهرستان سقز و از غرب و جنوب به کشور عراق محدود می شود. در این مطلب این شهرستان را برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار بررسی خواهیم نمود و همچنین شرایط ثبت شرکت در بانه را نیز بررسی خواهیم نمود.