02188880006

info [ at ] kararegister.com

ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع پل کردستان، ضلع شمال غربی تقاطع، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 1

 

ثبت شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
ثبت تغییرات شرکت 300 هزار تومان در مدت 4 روز کاری
 

بجنورد یکی از زیباترین شهرهای خراسان شمالی است که پس از تقسیم بندی استان خراسان به سه استان مجزا به عنوان مرکز استان خراسان شمالی انتخاب شد. این شهر با توجه به امکانات و پتانسیل هایی که در خود جای داده است، از سوی بسیاری از صاحبین کسب و کار مورد توجه قرار گرفته است، در صورتی که مایل هستید با چگونگی راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در بجنورد اطلاعات کسب نمایید در مطالعه این مطلب با ما همراه باشید.

شهرستان بجنورد از شمال با کشور ترکمنستان، از شرق و جنوب با استان خراسان رضوی و از جنوب غربی با استان سمنان و از غرب با استان گلستان هم مرز است. شهرستان بجنورد مرکز استان خراسان شمالی است که در این استان شهرهای دیگری مانند مانه و سملقان، اسفراین، جاجرم، شیروان، فاروج، گرمه و رازوجرگلان قرار گرفته اند.

شهرستان بجنورد دارای پیشینه تاریخی کهنی می باشد و مدارک تاریخی موجود قدمت این شهر را در حدود پنج هزار سال تخمین می زنند. یکی دیگر از نکات قابل توجه در این شهر زندگی مسالمت آمیز اقوام مختلف اعم از کرد، ترک، ترکمن، فارس، تات، بلوچ در کنار یکدیگر است که تمامی اینها گویای فرهنگ غنی مردم این منطقه است.

شهرستان بجنورد دارای امکانات و شرایط مساعد برای کشاورزی و دامپروری است، از مهمترین محصولات کشاورزی این استان می توان به محصولاتی مانند: گندم، جو، پنبه ، زیره ، حبوبات ، سبزیجات ، گیاهان صنعتی ،علوفه ، الو ، گیلاس ، البالو ، انگور ، سیب و... اشاره نمود .

همچنین شهرستان بجنورد به دلیل بافت طبیعی و جغرافیایی خود دارای معادن بسیاری است ازجمله : کلسیت، اکسید آلومینیوم ، باریت، ماسه سیلیسی، سنگهای تزئینی و...

به دلیل وجود این معادن طبیعی در این شهرستان کارخانه ها و کارگاه های تولیدی بسیاری تولید شده اند ، این کارخانه ها به تولید انواع لوله ، کارخانه پروفیل فلزی ، کارخانه ها ساخت وتولید دستگاه جوش القانی و... مشغول هستند.

همچنین یکی از مهمترین فعالیت ها در شهرستان بجنورد، فعالیت مجتمع پتروشیمی این شهرستان می باشد.

در رابطه با ثبت شرکت در بجنورد می بایست چنین گفت که مطابق قانون 20 تجارت می توان تمامی قالب های تجاری از قبیل شرکت سهامی خاص، شرکت تضامنی،شرکت با مسئولیت محدود، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت نسبی، شرکت تعاونی را در این شهرستان مطابق قوانین تجارت به ثبت رسانید، اما در این بین ، شرکت های سهامی خاص و با مسئولیت محدود با استقبال بالاتری نسبت به دیگر شرکت ها روبرو هستند.

شرایط ثبت شرکت در بجنورد (سهامی خاص)

شرکت سهامی خاص در واقع شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنها است. برای تاسیس این شرکت حضور سه عضو و دو بازرس الزامی است، حداقل سرمایه اولیه برای تاسیس این شرکت 1 میلیون ریال می باشد. همچنین می بایست حداقل 35% از سرمایه به صورت نقدی پرداخت گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در بجنورد 

1-ارائه فتوکپی (برابر اصل) از شناسنامه و کارت ملی کلیه سهامداران و بازرسین 

2-ارائه رسید پرداخت حداقل 35درصد از سرمایه شرکت
3-ارائه گواهی عدم سوپیشینه کیفری (از مراکز پلیس +10)
4-دو نسخه از اظهار نامه تکمیل شده شرکت سهامی خاص همراه امضای تمام سهامداران
5-ارائه دو نسخه از اساسنامه شرکت سهامی خاص همراه امضای تمام صفحات ان توسط سهامداران
6-ارائه دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین که به امضای سهامداران و بازرسین شرکت سهامی رسیده باشد
7-ارائه دو نسخه از صورتجلسه به امضای هیات مدیره رسیده باشد
8-ارائه اخذ مجوز (در صورت نیاز مجوز)

شرایط ثبت شرکت در بجنورد (شرکت با مسئولیت محدود)

شرکت با مسئولیت محدود مجموعه ای است که میان دو یا چند نفر جهت امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعه های سهام تقسیم شده باشد فقط تا مقدار سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت هستند. حداقل سرمایه برای تاسیس این شرکت یک میلیون ریال می باشد و حضور حداقل دو عضو برای تاسیس این شرکت الزامی است.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بجنورد

1-ارائه دونسخه از تقاضا نامه
2-ارائه دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین
3-ارائه دو نسخه از اساسنامه به همراه امضای سهامداران در تمام صفحات
4-ارائه گواهی عدم سوپیشینه کیفری (از مراکز پلیس +10)
5-ارائه کپی برابر اصل از کارت ملی و شناسنامه از مدیران و شرکا
6-ارائه اخذ مجوز (در صورت نیاز به مجوز)
مراحل ثبت شرکت در بجنورد:
توجه داشته باشید که ثبت شرکت در شهرستان بجنورد نیز از طریق سامانه معرفی شده از سوی اداره ثبت شرکت ها و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام می گیرد و متقاضیان پس از تکمیل و ارسال درخواست خود از طریق این سامانه می بایست مدارک ثبت شرکت را از طریق پست به این سازمان ارسال نمایند.

بیشتر بخوانید:

ثبت شرکت در زابل

ثبت شرکت در اراک

تاسیس و ثبت شرکت در کاشان

در پایان از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم
کارا ثبت با در اختیار داشتن کادری مجرب و خبره، آماده ارائه خدمات ثبتی به شما عزیزان می باشد. 88880006-021

در دوران کنونی،بخش اعظم فعالیت های تجاری در قالب شرکت های تجارتی صورت می گیرد.

 

پر واضح است ،در همین راستا عرصه های جدید فعالیت های تجاری در حوزه های ثبتی نیز رشد چشمگیری داشته است،لذا امروزه آموزش عمومی و تخصصی در زمینه های ثبتی به عنوان یک نیاز جامعه مطرح است.